Mr Min Multi Surface Cleaner, cleans, shines and protects multiple surfaces.
Mr Min offers superior protection against everyday stainsx, cleaning and shinning household surfaces. Mr Min easily removes dust, fingerprints and smudges all round the house.
Use on:
With 5 guard protection:
xCompared to an untreated surface when stained with mustard, wax crayon, candle wax and ketchup
Common searches: wood polish; furniture polish; furniture cleaner; multi surface cleaner; furniture polish; wood cleaner
What's in the box
1 x Mr Min Multi Surface Cleaner Polish Potpourri - 300ml
| Brand | Mr. Min |
| Volume | 300 ml |
| Warranty | Limited (6 months) |
| Materials | Plastic |
| Pack Type | Single |
| Expiry days | 180 |
| Is Refillable | No |
| Has Expiry Days | Yes |
| What's in the box | 1 x Mr Min Multi Surface Cleaner Polish Potpourri - 300ml |
| Device Mount Type | Clip |
| Assembled Dimensions | 5.2 x 5.2 x 23 cm |
| Proudly South African | Yes |

Get the same deals and prices you would find on Takealot.com.

Shop 1000's of the Takealot products you love.

Enjoy ultra-fast delivery to your doorstep, in minutes.
